Czwartek 28.03.2024

Adres mailowy szkoły szkola@kosciuch.pruszkow.pl  jest nieaktualny !!!

Prosimy o adresowni maili na adres podany w kontakcie : szkola@kosciuszko.pruszkow.pl

Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych (RODO)

Inspektor Ochrony Danych LO im.T.Kościuszki w Pruszkowie p. Iwona Obarzanek

kontakt: iwona.obarzanek@cbi.org.pl

RODO_na_strone_internet_(1).doc

RODO_info_dla_rodzicow_(1).doc

RODO__szkola.docx

Przeczytane.
Zapisane.
Czytamy, żeby przeżyć, doświadczyć, zapamiętać. Zapisujemy, żeby utrwalić.
Zatrzymaj się tu na chwilę.

Na blogu przeczytasz teksty autorstwa uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Pruszkowie, dowiesz się o wydarzeniach literackich, istotnych datach. Słowem - razem z nami zaczytasz się w Kościuchu 🙂

/https://www.facebook.com/Przeczytanezapisane-Blog-uczni%C3%B3w-LOTK-1344491212299930/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf

Nasze Liceum-Szkołą Sukcesu

• Z okazji Świąt Wielkanocnych Rada Rodziców zakupiła czekoladowe jajeczka dla uczniów, nauczycieli i pracowników obsługi i administracji.Dziękujemy!

• Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei oraz miłości, pogodnego nastroju oraz najwspanialszych rodzinnych spotkań wśród rodziny i najbliższych przyjaciół życzy Samorząd Uczniowski!

• 27 marca klasa 2c gościła w Radiu Eska. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak tworzy się serwisy informacyjne, miksuje muzykę z dżinglami, przygotowuje do wejścia na antenę, a to wszystko w zabójczym tempie pilnowanym co do sekundy. Na wszelkie pytania wyczerpująco odpowiedzieli pracownicy radia: Łukasz Zduńczyk, Michał "Michu" Sobkowski, Mati Fuczyło oraz popularny Jankes. Dziękujemy za ciekawe przedpołudnie!

• W dniu 23 marca br. odbyły się zawody na nowo otwartej pływalni SMS w Pruszkowie. W zawodach wzięło udział dwóch naszych uczniów. Uczniowie wygrali w konkurencjach 50m stylem dowolnym i jeden w 50m stylu grzbietowym. Gratulacje !!!

• PROMOCJA LICEUM W SP NR 4 W PRUSZKOWIE

W dniu 26 marca br. przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Emilia Kędzierska i Weronika Szklarska przedstawiły klasom ósmym w Szkole Podstawowej nr 4 w Pruszkowie ofertę klas w naszym liceum w nowym roku szkolnym, zaprezentowały naszą szkołę oraz zaprosiły na dzień otwarty dla kandydatów, który odbędzie się 11.04.2024 o godz. 17:30.

• W dniu 26 marca br. przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Emilia Kędzierska i Weronika Szklarska wraz z opiekunem p. Izabelą Królak złożyły wiązankę pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki na Żbikowie w związku z obchodami Święta Patrona Szkoły.

• W dniu 25 marca br. w ramach Święta Patrona Szkoły obchodziliśmy dzień tematyczny - „Dzień Bluzy Kościuszkowskiej”.

• Uczniowie klas pierwszych 1c i grupy geograficznej 1b zwiedziły kopalnię soli w Kłodawie. W świat różowej soli kłodawskiej zjechali windą na głębokość 600 metrów. Tam pod opieką przewodników turystycznych sprawdzili: czy sól jest słona, rozmiary komór powstałych po wydobyciu soli. Dowiedzieli się jak powstała sól i poznali sposoby jej wykorzystania. Ogromne wrażenie zrobiły na uczniach wielkość wyrobisk i zjazd windą...