Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Liceum

Powołanie Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków Liceum

Drodzy Absolwenci i Sympatycy!
Miło nam poinformować, że z dniem 4 lipca Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Liceum Ogólnokształcącego im.Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie zostało oficjalnie powołane!Wszystko zaczęło się 18 czerwca, kiedy to miało miejsce (dość kameralne) spotkanie Absolwentów i Sympatyków Kościucha, na którym została podjęta decyzja o stworzeniu Stowarzyszenia.W miniony poniedziałek, spotkała się grupa założycieli Stowarzyszenia, która przedyskutowała i utworzyła statut Stowarzyszenia, omówione zostały główne cele i sposoby ich realizacji, wybrano władze i upoważniono je do rejestracji Stowarzyszenia.Ustaliliśmy pierwsze plany działania i sugestii dla Zarządu, nadaliśmy charakter organizacji i przedyskutowaliśmy temat nowoczesnej komunikacji medialnej oraz logo stowarzyszenia (obecne jest tymczasowe).Utworzyliśmy struktury Stowarzyszenia - powołaliśmy liczny Zarząd oraz Komisję Rewizyjną.
Rozpoczynamy prace mające na celu rejestrację Stowarzyszenia.Jesteśmy w trakcie przygotowywania deklaracji dla osób, które będą chciały do nas dołączyć. Jeśli macie chęć, zapraszamy do wspólnego planowania dalszych działań! W razie pytań, prosimy pisać w wiadomości prywatnej na profilu lub pod adres: stowarzyszenie.kosciuch@gmail.com.Pozdrawiamy!