• ODBIÓR ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI

Zapraszamy maturzystów po odbiór świadectw dojrzałości w poniedziałek 5 lipca 2021 roku według następującego harmonogramu:

klasa A - godzina 10:00

klasa B - godzina 10:30

klasa C - godzina 11:00

klasa D - godzina 11:30

klasa E - godzina 12:00

Maturzystów z ubiegłych lat, którzy poprawiali swój wynik zapraszamy na godzinę 12:30.

Maturzyści, którzy nie będą mogli osobiście odebrać swiadectwa mogą wytypować osobę do odbioru. W tym przypadku odbiór świadectwa nastapi na podstawie stosownego upoważnienia. Osoba odbierająca dokument zobowiązana jest okazać dokument tożsamości.

Przypominamy o zachowaniu reżimu sanitarnego, zabraniu maseczki i długopisu oraz dezynfekcji rąk przy wejściu do budynku szkoły.

Iwona Pych

• Egzaminy poprawkowe 2021

26 sierpnia 2021 godz. 8.30- egzamin poprawkowy z matematyki w formie pisemnej oraz ustnej

27 sierpnia 2021 godz. 9.00- egzamin poprawkowy z biologii w formie pisemnej oraz ustnej

• Zapraszamy w dniach wyznaczonych w harmonogramie kandydatów do liceum w godz.8.00-15.00

• Oferta klas pierwszych na rok 2021/2022

• Życzymy zdrowych i bezpiecznych wakacji!!!

• Zakończenie roku szkolnego oraz ślubowanie klas pierwszych

W piątek 25 czerwca 2021 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego. W tym roku ze względu na wcześnieszy lockdown i reżim sanitarny w trakcie zakończenia roku klas pierwszych uczniowie odbyli ślubowanie. Otrzymali znaczki symbolizujące przynależność do społeczności kościuszkowskiej oraz podpisali dokument z rotą ślubowania.

• Mistrzyni Polski w Kickboxingu w trzech kategoriach

Serdeczne gratulacje dla naszej uczennicy klasy 2 Cg Oliwii Mielczarek za zdobycie tytułu Mistrza Polski w Kickboxingu w kategorii Full Contact, II miejsc w kategorii K-1 oraz III miejsce w kategorii Low Kick!!!! Oliwka została powołana do kady Polski. Trzymamy kciuki na Mistrzostwach Europy !!!

• I miejsce w projekcie Matematyka dla Ciekawych Świata

Wielkie słowa uznania i gratulacje dla uczniów naszego liceum oraz opiekuna grupy p. Izabelli Przybył za zajęcie I miejsca w projekcie   "Matematyka dla Ciekawych Świata ".

• Podziękowanie

• Dzień Dziecka w LO Kościuszki

Dzień spędzony na zabawie, spacerach, rozmowach i wspólnym byciu razem, za czym tak wszyscy tęskniliśmy...

• Dzień Dziecka

1 czerwca - DZIEŃ DZIECKA

Kochane Dzieci,
    żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień
    był niesamowity i wyjątkowy.
    Wypełniajcie każdą chwilę tak,
    aby potem wspominać ją z radością.
    Czerpcie energię ze słońca,
    kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
    Szukajcie w sobie siły i entuzjazmu.
    Spełniajcie swoje marzenia!
    Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!

• Piątek 4 czerwca 2021

W piatek 4 czerwca szkoła będzie nieczynna. Zapraszamy z wnioskami rekrutacyjnymi w poniedziałek 7 czerwca.

• Ostatnie spotkanie z MiNI Akademii Matematyki

Aby uatrakcyjnić długi wekend zapraszamy na spotkanie z Politechniką Warszawską ( wykład + warsztaty). Spotkanie matematyczne nie tylko dla rozszerzenia! Jest to szansa na uzyskanie i na poszerzenie  wiedzy oraz uzyskanie dobrych dodatkowych ocen (na warsztatach będzie oceniana aktywność z matematyki).
    W dniu 5 czerwca zapraszamy na wykład z teorii liczb. Dr Barbara Roszkowska-Lech opowie o podstawowych własnościach relacji podzielności w zbiorze liczb całkowitych. Zajęcia odbędą się zdalnie na platformie zoom, mamy nadzieję, że ostatnie w takiej formie. Po wykładzie jak zwykle warsztaty, na które obowiązują zapisy https://liblink.pl/qjaM0kjUrC

• Powrót do nauki stacjonarnej 31.05.2021

• Powodzenia !!!

• MATURA 2021

Drodzy Maturzyści!!!

W trosce o Wasze bezpieczeństwo utworzyliśmy trzy strefy wejścia do szkoły na egzaminy maturalne.

Proszę prześledzić, którym wejściem wchodzicie do budynku szkoły. Listy z wykazem osób  w poszczególnych salach otrzymacie poprzez wiadomość wysłaną dziennikiem elektronicznym Librus.

Proszę o odczytywanie wiadomości Librus oraz systematyczne odwiedzanie strony internetowej szkoły.

Plakaty w powiększonej wersji pdf poniżej na cztery pierwsze dni egzaminów maturalnych::
    Jezyk_polski_poziom_podstawowy_plan.pdf

Matematyka_poziom_podstwowy_plan.pdf
    Jezyk_angielski_poziom_podstwowy_plan.pdf
    Jezyk_angielski_poziom_rozszerzony_plan.pdf​​​​​​​

• Pożegnanie klas maturalnych 30.04.2021

Nadszedł czas pożegnania. W dniu dzisiejszym uczniowie klas trzecich odebrali świadectwa ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej. Od dzisiaj stają się absolwentami naszej szkoły. Dziękujemy za trzy wspólne lata nauki! Szczególne podziękowania kierujemy także do Wychowawców tegorocznych Abiturientów, Grona Pedagogicznego oraz Rodziców, którzy przez ostatnie trzy lata towarzyszyli Wam w ciężkiej pracy. Dziękujemy !!!.Do zobaczenia podczas egzaminów maturalnych!!!

• Sukces naszej uczennicy w konkursie wiedzy o prawie

Miło nam poinformować, że Karolina Bąkiewicz, uczennica klasy 3 D,  zajęła 2 miejsce w rozgrywkach prawnych ,,Akademii Wiedzy o Prawie" uzyskując 72 punkty na 75 możliwych. Uzyskała  tym samym tytuł Laureata  Akademii wiedzy o Prawie.
    Wcześniej pomyślnie przeszła poprzednie etapy:
    I- zyskując 49 punktów na 50 możliwych
    II  -zyskując 17 punktów na 20 możliwych.
    Gratulujemy!!!

• Ostatnie pożegnanie

• Matematyka dla Ciekawych Świata- projekt UW

Gratulacje dla naszych uczniów za podtrzymywanie sukcesu w rankingu projektu Matematyka dla Ciekawych Świata UW !!!

strona:

• Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie