• III miejsce w koszykówce chłopców

Gratulujemy !!!

• MIKOŁAJKOWE ŚWIĘTO!

Dzisiaj w naszym liceum panuje prawdziwa mikołajkowa atmosfera. Jest kolorowo,świątecznie i wesoło! Wszyscy otrzynalismy słodki poczęstunek od naszej wspaniałej Rady Rodziców, za który bardzo serdecznie dziekujemy! Życzymy wszystkim udanych Mikołajek I bogatego Mikołaja !!!

• NIEOBLICZALNA MATEMATYKA W KOŚCIUCHU

• XIII Turniej Recytatorski „Fascynacje”

W XXIII Turnieju Recytatorskim „Fascynacje” wokół tekstów Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego wzięło udział 47osób.

Decyzją Jury w składzie: Agnieszka Sitek, Leszek Zduń oraz Krzysztof Plewako-Szczerbiński, przyznano  nagrodę i wyróżnienie naszym dwóm uczennicom. W kategorii szkół ponadpodstawowych III miejsce zdobyła  uczennica klasy III D Wiktoria Marczyńska. Wyróżnienie otrzymała uczennica klasy II B Wiktoria Włodarczyk. Gratulacje!!!

• Konkurs poezji śpiewanej

Oliwia Fijalkowska z klasy 1Bp za wykonanie piosenki "Nie żałuje " z repertuaru Edyty Geppert w powiatowym konkursie poezji śpiewanej otrzymala trzecie miejsce. Konkurs odbywal sie w Grodzisku w dniu 3 grudnia 2019.

Gratulujemy!!!

• Niebieska Pastorałka

Uczniowie klas II wraz z opiekunami, dzisiaj  tj. 2 grudnia 2019 r, wzięli udział we wspaniałym, wzruszającym wydarzeniu przygotowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową dla Dzieci z Autyzmem "Przylądek".

W Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie obejrzeliśmy przygotowane przez " Przylądek" jasełka pt;" Niebieska pastorałka". Przedstawienie przygotowali uczniowie, nauczyciele oraz rodzice uczniów z " Przylądka". W jasełkach wzięli również udział goście specjalni- przedstawiciele władz Pruszkowa. Wydarzenie było objęte honorowym patronatem Starosty Pruszkowskiego p. Krzysztofa Rymuzy.

Na koniec przedstawienia wysłuchaliśmy koncertu kolęd przygotowanego przez Pruszkowski Zespół Ludowy
    " Pruszkowiacy".

• Puchar Starosty za I miejsce w Mistrzostwach Powiatu

Gratulujemy uczniom naszej szkoły zdobycia I miejsca w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców.

• Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Miło nam poinformować, że nasza uczennica klasy II A Wiktoria Włodarczyk odebrała nagrodę Stypendium Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2018/2019 za wspaniałe wyniki w nauce. Gratulujemy!!!

• Konkurs fizyczny "Eureka"

Gorącą zachęcam do udziału w Konkursie Fizycznym "Eureka". Więcej informacji na stronie: www.eureka.suwikr.plKoszt - 9 złotych. Bardzo proszę skarbników o zebranie pieniędzy i dostarczenie wraz z listami chętnych do udziału do Pana W. Egermeiera do poniedziałku - 02.12.2019r.I. Miklaszewska

• Wyjście klas II oraz III do teatru Buffo

W czwartek 21 listopada i piątek 22 listopada klasy II oraz III udały się na przedstawienie anglojęzyczne Tom Sawyer do teatru Buffo.

• Akcja krwiodawstwa

Za nami kolejna  Listopadowa Akcja Krwiodawstwa,  zorganizowana w naszym liceum  przez Powiatowo-Miejski  Klub Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi.

Uzyskano łącznie 9 litrów 900 ml pełnej krwi od 22 uczniów. W akcji wzięli  udział przede wszystkim uczniowie naszej szkoły a także przedstawiciele klubu.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim dzielnym krwiodawcom, a także zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach!

Koordynator akcji

Agnieszka Armista

Rekrutacja do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Miło nam poinformować, że nasza uczennica  Karolina Bąkiewicz została zakwalifikowana do kolejnego etapu rekrutacji do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego!!! Gratulacje! Szczegópły na stronie:

• Wykłady dla chętnych

• Kongres Młodych 2019

Za nami Kongres Młodych zorganizowany przez MDK w Pruszkowie! Dziękujemy za wspaniały dzień i warsztaty! ❤️

• Święto Niepodległości

• 101 rocznica Odzyskania Niepodległości

W niedzielę 10 listopada 2019 roku poczet sztandarowy naszego liceum wraz z opiekunem oraz dyrektor Iwoną Pych wziął udział o godz. 13.15 w Mszy Św w kościele Św. Kazimierza w Pruszkowie w ramach miejskich obchodów Święta Niepodległości.

W dniu 11 listopada 2019 roku dwie klasy pierwsze I Ag i I Bg z wychowawcami oraz dyrektor Iwoną Pych wzięły udział w powiatowych obchodach Święta Niepodległości. W tym dniu o godz. 12.00 pod Starostwem w Pruszkowie przy ławeczce Niepodległości złożono kwiaty oraz odśpiewano hymn państwowy.

• Święto Niepodległości- złożenie kwiatów przez uczniów

W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem złożył kwiaty pod Pomnikiem Tadeusza Kościuszki na Żbikowie, tablicą poświęconą płk Bronisławowi Chajęckiemu oraz tablicą na ul. Parkowej w Pruszkowie.

• Święto Niepodległości

W dniu 7 listopada 2019 roku w naszym liceum odbyła się szkolna uroczystość Święta Niepodległości. Obejrzeliśmy wzruszający program artystyczny przygotowany przez klasę II A wraz z wychowawcą.

• II miejsce w koszykówce w powiecie pruszkowskim

Drużyna chłopców, którzy reprezentowali naszą szkołę w rozgrywkach koszykówki, zajęła II miejsce w powiecie pruszkowskim i awansowała do rozgrywek 1/2 województwa. Gratulacje!!! Trzymamy kciuki!!!

• PODZIĘKOWANIE

strona: