Międzyszkolne zawody Ligii Strzeleckiej powiatu pruszkowskiego | Srebrne Muszkiety- chłopcy | Srebrne muszkiety-dziewczęta | Mistrzostwa kwiecień 2015 | "Puchar im.płk Jana Sadowskiego" | karabin pneumatyczny -grudzień 2015 | Regulamin Otwartych Mistrzostw LO | IV Miedzyszkolne zawody | zawody klas I | Wyniki rejonowe Srebrne Muszkiety-chłopcy | Wyniki rejonowe Srebrne Muszkiety-dziewczęta | Zawody Strzeleckie klas pierwszych 2016 rok | K O M U N I K A T  Z ZAWODÓW SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ BŁONIE – NADARZYN – PRUSZKÓW LISTOPAD 2016 | OTWARTE MISTRZOSTWA 2017 | Regulamin IV Międzyszkolnych zawodów strzeleckich | K O M U N I K A T Z ZAWODÓW STRZELECKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH „O PUCHAR DYREKTORA LO IM. T. KOŚCIUSZKI” | Wyniki " Srebrne Muszkiety"-chłopcy | Wyniki" Srebrne Muszkiety"-dziewczeta | Wyniki rejonowe-tabela Srebrne Muszkiety 2018 | Wyniki rywalizacji " O Srebrne Muszkiety 2019"

strzelanie

Międzyszkolne zawody Ligii Strzeleckiej powiatu pruszkowskiego