• Zapraszamy !!!

• Życzenia Wielkanocne

• Życzenia Wielkanocne od Rady Rodziców

• Niespodzianka od Rady Rodziców

Z okazji Świąt Wielkanocnych Rada Rodziców zakupiła czekoladowe jajeczka dla uczniów, nauczycieli i pracowników obsługi i administracji.Dziękujemy!

• ŻYCZENIA WIELKANOCNE OD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei oraz miłości, pogodnego nastroju oraz najwspanialszych rodzinnych spotkań wśród rodziny i najbliższych przyjaciół życzy Samorząd Uczniowski!

• 2C w Radiu Eska

27 marca klasa 2c gościła w Radiu Eska. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak tworzy się serwisy informacyjne, miksuje muzykę z dżinglami, przygotowuje do wejścia na antenę, a to wszystko w zabójczym tempie pilnowanym co do sekundy. Na wszelkie pytania wyczerpująco odpowiedzieli pracownicy radia: Łukasz Zduńczyk, Michał "Michu" Sobkowski, Mati Fuczyło oraz popularny Jankes. Dziękujemy za ciekawe przedpołudnie!

• Sukces pływacki naszych uczniów

W dniu 23 marca br. odbyły się zawody na nowo otwartej pływalni SMS w Pruszkowie. W zawodach wzięło udział dwóch naszych uczniów. Uczniowie wygrali w konkurencjach 50m stylem dowolnym i jeden w 50m stylu grzbietowym. Gratulacje !!!

PROMOCJA LICEUM W SP NR 4 W PRUSZKOWIE

W dniu 26 marca br. przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Emilia Kędzierska i Weronika Szklarska przedstawiły klasom ósmym w Szkole Podstawowej nr 4 w Pruszkowie ofertę klas w naszym liceum w nowym roku szkolnym, zaprezentowały naszą szkołę oraz zaprosiły na dzień otwarty dla kandydatów, który odbędzie się 11.04.2024 o godz. 17:30.

• ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

W dniu 26 marca br. przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Emilia Kędzierska i Weronika Szklarska wraz z opiekunem p. Izabelą Królak złożyły wiązankę pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki na Żbikowie w związku z obchodami Święta Patrona Szkoły.

• DZIEŃ BLUZY KOŚCIUSZKOWSKIEJ

W dniu 25 marca br. w ramach Święta Patrona Szkoły obchodziliśmy dzień tematyczny - „Dzień Bluzy Kościuszkowskiej”.

• Klasy 1 b i 1 c w kopalni soli w Kłodawie - 25.03.2024

Uczniowie klas pierwszych 1c i grupy geograficznej 1b zwiedziły kopalnię soli w Kłodawie. W świat różowej soli kłodawskiej zjechali windą na głębokość 600 metrów. Tam pod opieką przewodników turystycznych sprawdzili: czy sól jest słona, rozmiary komór powstałych po wydobyciu soli. Dowiedzieli się jak powstała sól i poznali sposoby jej wykorzystania. Ogromne wrażenie zrobiły na uczniach wielkość wyrobisk i zjazd windą...

• DZIEŃ KOBIET - wyniki konkursu

Z okazji Dnia Kobiet w naszym liceum odbył się konkurs na „najbardziej kreatywny wierszyk o kobietach”.
    Wyniki:
    1 miejsce - Julia Panek z klasy 2C
    2 miejsce - Gabriela Krajewska z klasy 4B
    3 miejsce - Jakub Nyc z klasy 2D
    Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Olszówka z klasy 2B oraz Kinga Brach z klasy 2A.
    Nagrody zostały zakupione ze środków Rady Rodziców.
    Gratulujemy wszystkim wygranym i dziękujemy za wspólną zabawę!

• Wielki sukces naszego ucznia

Adam Kowalczyk, uczeń klasy 4A, wraz z partnerką Wiktorią Wojciechowską zostali powołani przez zarząd Polskiego Związku Sportu Tanecznego do Kadry Polski 2024 w stylu standardowym. Przy kwalifikacji do kadry były brane pod uwagę wyniki pary w 2023 roku, ich zaangażowanie w proces szkoleniowy oraz uczestnictwo w obowiązkowych turniejach. GRATULACJE !!!

• Warsztaty z bezpieczeństwa pożarowego

Od dzisiaj tj.25 marca br. przez kolejne dni nasi uczniowie odbędą  warsztaty prowadzone przez Straż Miejską z Pruszkowa. Warsztaty dotyczą bezpieczeństw pożarowego, a prowadzone sa w cieklawy sposób z wykorzystaniem mobilnego symulatora zagrożeń pożarowych.

• Obchody Światowego Dnia Zespołu Downa

W dniu 21.03 odbył sie Powiatowy Turniej Unihokeja Razem Sprawni zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych im.ks. Jana Twardowskiego w Pruszkowie w ramach Obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa. W turnieju reprezentacja naszej szkoły składająca się z 4 dziewcząt i 4 chłopców zajęła 2 miejsce. Zespołowi Szkół Specjalnych dziękujemy za zaproszenie a uczestnikom dziękujemy za doskonałą atmosferę i sportowa zabawę. Do zobaczenia na kolejnych turniejach.Pozdrawiamy Ekipa KOŚCIUCHA

• Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole - 21.03.2024 🌷🥰🌷

• Eliminacje do konkursu "Śpiewaj nie ziewaj"

W czwartek 14 marca komisja złozona z dyrekcji szkoly i nauczycieli wytypowała uczennicę Lenę Świderską z klasy 1F aby reprezentowala szkołę w konkursie piosenki ŚPIEWAJ NIE ZIEWAJ , którego eliminacje powiatowe odbędą się w MDK w przyszłym miesiącu. Życzymy Naszej reprezentantce powodzenia.

• Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

W dniu 15 marca w LO Komorów odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.Startowało 7 szkół z terenu powiatu pruszkowskiego.Nasze dziewczęta zajęły 2 miejsce a chłopcy 6 miejsce.Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY !!!

• "Sztuka matematyki"- konkurs matematyczny

Dziś odbyło się rozstrzygnięcie wewnątrzszkolnego konkursu matematycznego "Sztuka matematyki" oraz nastąpiło wręczenie nagród w dwóch kategoriach: Matematyczny artysta oraz Matematyczny fotograf. Laureatami zostały uczennice klasy 1b - Julia Mika, Barbara Dośpiał oraz klasy 3a - Marcelina Kiempista oraz Eliza Galińska. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie gratulujemy pomysłów i zaangażowania.  Sponsorowi nagród głównych - Radzie Rodziców naszego liceum, którymi były bony do Empiku o wartości 125zł dziękujemy za wsparcie.

strona: